Duben 2010


Když se někdo nudí...:D

28. dubna 2010 v 19:42 | Renesmee Carlie Cullen |  >My self<
Včera sem se celkom nudila a narazila sem na youtube na zajímavý návod,jak si udělat RIOT! plakát (RIOT! je druhé CD Paramore).Ta k sem se do toho pustila.Když sem začínala,šlo mi to rychle,říkala jsem si,že ty 3-4 hodiny uvedené v návodu stopro překonám.Ale zmílila jsem se.Včera jsem začala v 8 a skončila v 10 a mám tak možná slabou polovinu :D.Ted to ještě budu dodělávat :D.Bože doufám,že ta druhá polovina bude rychleji :D.

Chcete si taky udělat plakát?

Návod:

BTW co říkáte na nový dess? Můj první výkon v Photoshopu :D.
Loučí se...ness

Special?

27. dubna 2010 v 16:36 | Renesmee Carlie Cullen |  Ostatní

Chceš ohodnotit blog?XOhodnocené blogySyndrom Ferdy Mravence...?

22. dubna 2010 v 20:55 | Renesmee Carlie Cullen |  >My self<
Ahoj,ahoj,ahoj! :D Thákže abych tak nějak začala...pokusila jsem se odbarvit se na červeno...nechytlo mi to.Lépe řečeno byl to jenom barevný šampon,ale stejně...chtěla sem to zkusit.Chytlo mi to na takovou pošahano červenohnědou :D.Divné je,že se to všem líbí a dokonce moje spolusedící Martina mi řekla,at si ten šampon dávám pravidelně,že mi to bude slušet...což je divný,protože já nechci takovou pošahanou hnědočervenou,ale červeno,lépe řečeno fénixovou červenou :D.Fajn,vím,že je to trochu crazy,ale chci to zkusit :D.V nejlepším případě bych chtěla dopadnout asi takhle:
Yes!This is what I want!
Taky bych vám chtěla oznámit dvě celkem důležité věci ohledně blogů. 1.Ruším oficiálně weareteamjacob.blog.cz...je mi to líto,ale prostě už to nestíhám :(. 2.začala jsem nový blog pouze a jenom o PARAMORE www.love-sick-melody.blog.cz ,na který se samozřejmě můžete podívat.Na blogu najdete všechny aktuální informace o Paramore pouze z oficiálního zdroje www.paramore.net. Proč jsem udělala tenhle blog?Neexistuje žádná česká oficiální stránka o Paramore,kde by byly veškeré nejnovější informace a tak jsem se rozhodla udělat vlastní stránku =).

Mějte se fajn a ten nadpis radši neřešte...má to co dělat s mojí třídou a křížovkou v CosmoGirl :D

nessie :-*

Recenze "Oko bere"

18. dubna 2010 v 20:32 | Renesmee Carlie Cullen |  CritiQue
Karta šťastná,večeře slastná.

Ahojky.Před pár dny jsem přepínala televizi a protože tam zrovna nic zajímavého nehrálo,zapla sem si HBO,kde zrovna začínal film Oko bere.O tom filmu jsem dřív už slyšela,ale nikdy jsem nějak neměla potřebu se na něj dívat,věděla sem,že je o kasínech a hazardních hrách a to abych pravdu řekla není zrovna můj šálek kávy.Dívala sem se prostě jenom z nudy.Ten film mě ale neuvěřitelně ohromil svým příběhem,stále mě nepřestával překvapovat.Navíc hezký hlavní hrdina ještě podtrhával už tak geniíální film :D.

A ted něco z ČSFD:

Ben Campbell (Jim Sturgees) je stydlivý a geniální student M.I.T., který nachází odpověď na svoje problémy s financováním studia v hazardních hrách.
Je mu nabídnuto členství ve skupině nejnadanějších studentů, kteří každý víkend odjíždějí pod falešnou identitou do Vegas, kde využívají svých dovedností k tomu, aby si v kartách přišli na slušné peníze . Jejich potenciál objevil svérázný profesor matematiky a génius v oboru statistiky, Micky Rosa (Kevin Spacey), a společnými silami vymysleli způsob, jak herní systém pokořit. Zásluhou toho, že se naučili počítat karty a osvojili si komplikovaný systém tajných signálů, jsou schopni vyhrávat v kasinech pohádkové částky. Ben, který podlehne vidině peněz, životnímu stylu v Las Vegas a chytré a pohledné člence jejich týmu, Jill Taylor (Kate Bosworth), stálevíce riskuje. Ačkoliv počítání karet není nezákonné, v sázce je mnoho a záhy nejde jen o to orientovat se v kartách, ale také o nutnost nenechat se přistihnout hrozivým šéfem ochranky jednoho z kasin: Colem Williamsem (Laurence Fishburne).

Trailer:

Nějaké fotky:
21
21
21
21
21
21
21
21
Nessie :-*

Jsem zpět,nová a lepší...

13. dubna 2010 v 20:23 | Renesmee Carlie Cullen |  >My self<
Ahojky...moc se omlouvám,že jsem tu skoro měsíc nebyla,ale stala se mi děsně blbá věc.Jednoho pátečního odpoledne jsem přišla domů a chtěla jsem si zapnout televizi (hraje ztam krok za krokem :D) ,ale vono to nejde...tak sem si řekla...Že by vypnuli proud?Přišla jsem do svojeho pokoje a ucítila jsem fakt děsnej smrad...stejnej,jako když nám před dvěma rokama vyhořela televize...Ano je to tak...moje stará herka dosloužila...a vyhodila pojistky :D.Rozhodně sem nechtěla skončit bez počítače,tak jsem překecala Jarka (můj švagr-skorošvagr :D) ,aby mi dal svůj starší počítač,který asi před měsícem chtěl prodat,protože si koupil nový.Asi za týden přišel,přines mi ho a nainstaloval mi do něho všechny důležité i nedůležité programy (ano,ano mám The sims 3!!! :D).A ted to přijde...zjistala sem totiž,že můj novej počítač je mnohem lepší,než moje stará herka a má úplně novou grafiku a vypalovačku a několik RAMek :D.Jsem z něho fakt nadšená,je to moje nová láska :D.Takže ještě bych vám chtěla zdělit pár důležitých věci,co sem tu nebyla...zaprvé byla jsem v Madarsku.Poprvé jsem netrávila svoje velikonoce politá a znuděná čekajíc u televize na koledníky :D.Protože mamka měla v práci nějaké bonusy na dovolenou,rozhodli jsme se jet do termálních lázní v Madarsku na tři dny.Byl to fakt relax a ten hotel ve který sme byli byl snad ten nejpřepychovější hotel,jakej sem kdy viděla.Bylo to super,až na tu osmihodinovou cestu tam a zpátky,která se fakt nedala...zadruhé budu teta :D....a zatřetí jsem dneska utratila své poslední úspory (tři stovky) utratila dneska za peněženku v Bijou Brigite....já fakt chtěla odolat...přece nebudu platit tři stovky za blbou peneženku...jenže ona byla tak krásná!!! :D

moje peněženka...na té fotce vypadá divně,ve skutečnosti je mnohem hezčí :D
moje peněženka
A to nejlepší nakonec...DAVEDAYS!!!
(to nejlepší na tomhle počítači je,že už mi zase jedozu videa,takže se můžu koukat na Davea HQ! :D)
Parodie na písničku Baby od Justina Biebera...já osobně si myslím,že pokud by se měl někdo z youtube prosadit,tak rozhodně ne retardovaný Justin Bieber,ale úžasný DAVEDAYS! :D

Bye :-*